Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 321-362423/0004

Brillant Ring

Brillant Ring - Schmuck und Uhren

Gold 585, drei Altschliffbrillanten, zus. ca. 1,75 ct, RW 70, 17,2 gøG17

Expert: Alexander Wärter Alexander Wärter
+43-1-2781916

alexander.waerter@dorotheum.at

17.10.2016 - 16:18

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

Brillant Ring

+43-1-2781916

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 17.10.2016 - 16:18
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 11.10. - 17.10.2016