Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 323-029404/0001

Altschliffbrillant-Diamant Ring zus. ca. 0,85 ct

Rosègold 585, tlw. rhodiniert RW 56, 9,3 gøG9 ein Altschliffbrillant ausgeschartet

07.01.2018 - 19:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.01.2018 - 19:13
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 21.12. - 06.01.2018