Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023149/0001

Prago Julius Prelog *

(Cilli 1939 geb.) "Nasenschiff", signiert Drago J. Prelog, datiert (19)78, bezeichnet und nummeriert 126/400, Lithographie, ca. 21 x 29,5 cm, beschädigt - unterer Rand mit Einriss

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.12.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Prago Julius Prelog *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online