Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023037/0002

Josef Jelinek

(Cimelice 1871-1945 Turnov) "Gebirgssee", rechts unten signiert J Jelinkek, Öl auf Karton, ca. 47 x 64 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.12.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 75,-
Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Josef Jelinek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online