Friedrich Frank
(Frankenmarkt 1871-1945 Werfenweng) "Blick vom Kuhberg auf Znaim", links signiert und datiert Fr. Frank Znaim 1900, Aquarell auf Papier, ca. 21 x 27 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
27.12.2017 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Friedrich Frank
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.12.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-