Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023157/0001

Josef Steiner *

(Wien 1910-1981) "Blumenstillleben", rechts unten signiert J. Steiner, Öl auf Holz, ca. 86 x 65 cm, vergoldeter masseverzierter Holzrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Steiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online