Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022506/0277

Art-Deco Tierfigur um 1930

Art-Deco Tierfigur um 1930 - Art and Crafts 1900-1950

"Terrier", aus Keramik, farbig bemalt, glasiert, Höhe 12 cm, am Boden nummeriert 5879/173/6, ungemarkt, gering bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

17.10.2016 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Art-Deco Tierfigur um 1930

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art and Crafts 1900-1950
Datum: 17.10.2016 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.10. - 13.10.2016