Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023250/0001

Peter Dworak *

(Wien 1949 geb.) Betitelt "Michel + die Auslagen-Puppe", rechts unten signiert und datiert Dworak (19)74, Collage/ Mischtechnik auf Papier, Blattgröße ca. 65 x 50 cm, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Peter Dworak *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online