Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-416806/0001

Visitkartenschale

Visitkartenschale - Umění a starožitnosti

Keramik, Mädchen mit Hammer auf Hufeisen, färbig staffiert Kunstkeramische Fabrik A. Förster, runde Marke WKW, eingepresste Nr. 810 A, restauriert, bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

05.10.2016 - 16:35

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Visitkartenschale

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2016 - 16:35
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 05.10.2016