Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062305/0004

Künstler 19. Jhdt.

An der baltischen See, cyrillisch bezeichnet Nikitin,Öl auf Leinwand auf Karton, 41x 30 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.12. - 27.12.2017