Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062171/0001

Arpad Romek *

(Budapest 1883 - 1960) Stillleben mit Karfiol und Paprika,, signiert Romek A, Öl auf Leinwand, 60 x 50,5 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.12.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Arpad Romek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 27.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.12. - 27.12.2017