Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 274 -

Ernst Fuchs *

(Wien 1930-2015) Frau Lot, polymerer Kunstguss, vergoldete Schlange, signiert: Ernst Fuchs, Exemplarnr. 14/500, Granitsockel, Höhe ca. 44 cm Ruf 800

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.10.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.502,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg
Datum: 14.10.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.10. - 14.10.2016