Čís. položky 195-034290/0003

Rudolf Arnold *

(Innsbruck 1881-1968) "Zeichenkurs in der Natur" rückseitig beschriftet: R. Arnold, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 72 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

29.09.2016 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Rudolf Arnold *

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 29.09.2016 - 15:03
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.09. - 29.09.2016