Čís. položky 195-034442/0002

Viktor Kuschel

Viktor Kuschel - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1876 geb.) Am Waldesrand, signiert und datiert unten rechts: V. Kuschel (19)46, Öl auf Sperrholzplatte, ca. 60 x 55,5 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.09.2016 - 15:23

Vyvolávací cena:

Viktor Kuschel

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 29.09.2016 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.09. - 29.09.2016