Saphir Brillant Damenring
Weißgold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,45 ct, RW 56, 5,3 g, Saphire tlw. deutliche OberflächenmerkmaleøG5
03.10.2016 - 16:04
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Saphir Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 03.10.2016 - 16:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.09. - 03.10.2016 |