Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044313/0006

Diamantring zus. ca. 0,45 ct

Diamantring zus. ca. 0,45 ct - Exkluzivní šperky

Weißgold 585, Platinauflagen, Altschliffbrillanten u. Achtkantdiamanten, 2,9 g, RW 55øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

11.01.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Diamantring zus. ca. 0,45 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 11.01.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.12. - 10.01.2018