Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058988/0001

Ferdinand Stammhammer *

Ferdinand Stammhammer * - Obrazy

(Wien 1901-1973) "Am Tor", laut rückseitigem Klebezettel, signiert F. Stammhammer, Öl auf Hartfaserplatte, 71 x 48 cm, gerahmt, (K)

27.09.2016 - 15:12

Vyvolávací cena:

Ferdinand Stammhammer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 27.09.2016 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online