Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058966/0001

G. Janowski, 20. Jahrhundert

G. Janowski, 20. Jahrhundert - Obrazy

Motiv aus Dordrecht in Holland, signiert G. Janowski,Öl auf Leinwand, 69,5 x 100 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

27.09.2016 - 15:12

Vyvolávací cena:

G. Janowski, 20. Jahrhundert

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 27.09.2016 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online