Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059456/0004

Adolf Kaufmann

Adolf Kaufmann - Obrazy

(Troppau 1848-1916 Wien) Fjordlandschaft, signiert, datiert A. Kaufmann 1892, Öl auf Leinwand auf Karton, 51,5 x 42 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.09.2016 - 15:40

Vyvolávací cena:

Adolf Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 27.09.2016 - 15:40
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online