Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 18

Hodina Karl - Der Liebe Augustin

Ca. 1967

Radierung, 726/1000, nummeriert und handsigniert, Darstellung 29 x 41 cm, Blattmaß 41 x 54 cm, Rahmen extra

12.10.2016 - 20:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ca. 1967

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity
Datum: 12.10.2016 - 20:00
Místo konání aukce: "Sommerrefektorium im Kloster der Salvatorianer Habsburgergasse 12, 1010 Wien "
Prohlídka: 10.10. - 12.10.2016