Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-095514/0001

Fasan,

Bing & Grondahl, Kopenhagen, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 20,5 cm, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

20.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Fasan,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 20.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online