Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034448/0021

Ludwig Wiedemann *

Ludwig Wiedemann * - Umění, starožitnosti

(München 1934-2008) zugeschrieben Moorlandschaft mit Untersberg, signiert unten rechts: Wiedemann, Öl auf Karton, ca. 42 x 63 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

22.09.2016 - 16:36

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Ludwig Wiedemann *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti
Datum: 22.09.2016 - 16:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.09. - 22.09.2016