Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-095463/0001

Spiegelhinterglasbild, Kreuzabnahme Christi,

fein gemalt, umgeben von gemalten Rokoko Ornamenten, Spiegelglas (Nonnenspiegel), gerahmt 30 x 35 cm, wohl 19. Jh., (Ki)

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

20.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 20.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online