Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034303/0015

Paar Loius Philippe - Gartenvasen, um 1860

massiver Eisenreliefguss mit Bronzepatina, innen teilweise mit Zement ausgefüllt, Höhe je ca. 62 cm, beschädigt Ruf 1.100

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

21.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 21.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2017