Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035272/0015

Oskar Stössel *

(Neunkirchen/N.Ö.1879-1964 Wien) Winterlandschaft mit Gebirgsstock, unten links signiert: Stössel,Öl auf Leinwand, ca. 30,5 x 41 cm, doubliert, reinigungsbedürftig

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Oskar Stössel *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2017