Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020128/0003

Manfred Inger *

Manfred Inger * - Klenoty

(Wien 1907 geb.) Stilleben mit Kaffeemühle Radierung in Farbe signiert M. Inger, Nr. 54/80, 16,5 x 22,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.09.2016 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Manfred Inger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 07.09.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 27.08. - 07.09.2016