Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019461/0109

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Möbel

Bei Prägraten, Aquarell auf Papier, monogrammiert "PE" 31 x 38 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.09.2016 - 17:31

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 07.09.2016 - 17:31
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 27.08. - 07.09.2016