Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019862/0012

Paul Kassecker *

Paul Kassecker * - Klenoty

(Villach 1903-1992 Aflenz) Felsmassiv, Aquarell auf Papier, signiert Kassecker, 32 x 23 cm. verglastt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.09.2016 - 17:38

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Paul Kassecker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 07.09.2016 - 17:38
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 27.08. - 07.09.2016