Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013558/0028

Oskar Laske*

Czernowitz 1874-1951 Wien "Op den Dijk, Volendam", aquarelierte Federzeichnung, ca. 9 x 8 cm, signiert, betitelt, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.10.2016 - 16:56

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Oskar Laske*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.10.2016 - 16:56
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.09. - 06.10.2016