Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013555/0001

Felix Albrecht Harta*

Budapest 1884-1967 Salzburg "Frauenportrait", Mischtechnik, ca. 15 x 11 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.10.2016 - 17:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Felix Albrecht Harta*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.10.2016 - 17:05
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.09. - 06.10.2016