Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013534/0003

Kopist nach Ferdinand Georg Waldmüller

Kopist nach Ferdinand Georg Waldmüller - Umění, starožitnosti, šperky

"Kirchgang im Frühling", Öl auf Leinwand, ca. 39 x 49 cm, auf Karton kaschiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.10.2016 - 17:20

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.10.2016 - 17:20
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.09. - 06.10.2016