Čís. položky 7911

Albert August Zimmermann

Albert August Zimmermann - Starožitnosti, Obrazy

(Zittau 1808-1888 München) Adler am Gebirgsbach. signiert datiert A. Zimmermann 1870, Öl auf Leinwand, 144 x 121 cm, ohne Rahmen (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.08.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Albert August Zimmermann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 31.08.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.08. - 31.08.2016