Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Josef Holzer

Josef Holzer - Starožitnosti, Obrazy

(1824-1876) Umkreis/Circle Rast am Fluss, im Hintergrund Burgruine, Öl auf Holz, 30 x 26,5 cm, gerostet, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.08.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef Holzer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 31.08.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.08. - 31.08.2016