Čís. položky 445

Křeslo Nr. 4

dřevo bukové, ohýbané, hnědě mořené, nový pedigový výplet, Thonet, značeno razidlem a nálepkou, návrh 1849, zhotoveno mezi 1881 - 1887, restaurovaný stav (Zí)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-

Křeslo Nr. 4

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016