Křeslo Nr. 4
dřevo bukové, ohýbané, hnědě mořené, nový pedigový výplet, Thonet, značeno razidlem a nálepkou, návrh 1849, zhotoveno mezi 1881 - 1887, restaurovaný stav (Zí)
24.09.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Křeslo Nr. 4
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |