Čís. položky 410

Libenský Stanislav (Sezemice u Mnichova Hradiště 1921 - 2002 Praha)

Kulová váza, sklo čiré, zeleně vrstvená dutina, zatavená žlutá spirála, návrh 70. léta 20. století, zhotovily sklárny Beránek, Škrdlovice, před rokem 2000, značeno etiketou, výška 14 cm (Zí)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016