Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 376

Kotík Pravoslav (Slabce 1889 - 1970 Praha)

Bez názvu, signováno a datováno vlevo dole P. Kotík 66, tempera/papír, 22 x 18,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016