Čís. položky 236

Jaroš Bohumil (Jičín 1856 - 1924 Praha)

Jaroš Bohumil (Jičín 1856 - 1924 Praha) - Výtvarné umění, design, nábytek

Cesta lesem, signováno vpravo dole Boh. Jaroš, olej/karton, 54,5 x 75 cm, poškozený rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016