Brožík Václav (Železný Hamr 1851 - 1901 Paříž)
Studie hlavy muže, signováno vpravo dole V. Brožík, na zadní straně pozůstalostní pečeť, olej/plátno, 36 x 24,5 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |