Havelka Roman (Jemnice 1877 - 1950 Znojmo)
Na březích Dyje, signováno a datováno vpravo dole Rom. Havelka 1940, olej/karton, 50,5 x 65 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |