Čís. položky 187

Havelka Roman (Jemnice 1877 - 1950 Znojmo)

Na březích Dyje, signováno a datováno vpravo dole Rom. Havelka 1940, olej/karton, 50,5 x 65 cm, rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016