Kaván František (Lhota Víchovská 1866 - 1941 Libuň u Jičína)
Chrudimka zamrzá, signováno vpravo dole Kaván, vlevo dole popsáno Chrudimka zamrzá, olej/karton fixovaný na kartonu, 25 x 29,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 55.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |