Schön František (Hejčín 1882 - 1976 Olomouc)
Madrasa v Samarkandu, signováno, datováno a popsáno vpravo dole Fráňa Schön 1926 Samarkand, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 35 x 49 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |