Abramowicz Leo (1889 - 1978)
Kytice, signováno vlevo dole Leo abramowicz, olej/plátno fixované na kartonu, 49 x 38 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Abramowicz Leo (1889 - 1978)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |