Čís. položky 137

Bánsághi Vincent (Resita 1881 - 1960 Chľaba)

Ledy na řece, signováno vpravo dole V. Bansaghi, olej/plátno, 66 x 76 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016