Meisel Vilma (činná v 1. polovině 20. století)
Zátiší, signováno a datováno vpravo dole Vilma Meisel 1909, olej/plátno fixované na kartonu, 40 x 64 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |