Hudeček František (Němčice u Holešova 1909 - 1990 Praha)
Lidé na ulici, signováno a datováno vpravo dole F. Hudeček 44, olej/karton, 24,5 x 27 cm, poškozený původní rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 190.000,-
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |