Čís. položky 65

Žemlička Bohumil (Praha 1938)

Harlekýn a Pieroti, na zadní straně studie zátiší, signováno a datováno vpravo dole Bo. Žemlička 75, olej a laky/plátno, 30 x 40,5 cm, rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Žemlička Bohumil (Praha 1938)

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016