Čís. položky 44

Bém Rudolf (Rábín 1874 - 1955 Sušice)

Krajina se snopy, signováno vpravo dole Rudolf Bém, olej/karton, 74 x 92 cm, lehce poškozený rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016