Čís. položky 34

Kozák Václav (Kolín 1889 - 1969 Kolín)

Motiv z Humpolce, signováno vpravo dole V. Kozák, olej/plátno, 59,5 x 74 cm, sklo, rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016