Čís. položky 31

Šetelík Jaroslav (Tábor 1881 – 1955 Praha)

V zámeckém parku, signováno vlevo dole Jaroslav Šetelík, olej/plátno, 75 x 130 cm, rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 150.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016