Čís. položky 27

Rodinger Jan (Brno 1917)

Rodinger Jan (Brno 1917) - Výtvarné umění, design, nábytek

Zátiší s citrony, signováno vpravo dole Rodinger, olej/plátno, 30,5 x 46 cm, rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Rodinger Jan (Brno 1917)

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016